Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętach

Projekty małe i duże

 

  • Nasza placówka wzięła udział w unijnym projekcie "Level up - competences of the future". PCPR w Oświęcimiu we współpracy z organizacją non profit UK-BUTTERFLIES LTD z Wielkiej Brytanii i EDU SMART TRAINING CENTER LIMITED z Irlandii realizuje projekt ERAZMUS+. W ramach projektu pracownicy naszego ośrodka wyjechali na szkolenie do Wielkiej Brytanii.

http://pcproswiecim.pl/level-up-pierwsze-warsztaty-25-05-30-05-2019-r

https://www.powiat.oswiecim.pl/aktualnosci/level-up-competensces-of-the-future-projekt-realizowany-przez-pcpr/

http://www.pcproswiecim.pl/erasmus-level-up

https://www.uk-butterflies.com/level-up-competences-pcpr

 

  • W latach 2013 - 2014 ŚDS w Kętach wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kętach organizowali Małopolskie Zawody Pływackie Środowiskowych Domów Samopomocy. Zapraszamy do obejrzenia relacji:

http://archiwum2.kety.pl/pl/news/i-ma-opolskie-zawody-p-ywackie-rodowiskowych-dom-w-samopomocy

http://archiwum2.kety.pl/pl/news/ii-ma-opolskie-zawody-p-ywackie-rodowiskowych-dom-w-samopomocy

 

  • Od 2008 roku ŚDS w Kętach organizuje Małopolski Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy. Celem konkursu jest nie tylko propagowanie terapii poprzez sztukę jaką niewątpliwie jest fotografia ale również działania edukacyjne. W konkursie biorą udział podopieczni i terapeuci środowiskowych domów samopomocy z Województwa Małopolskiego. Prace konkursowe ocenia niezależne jury złożone z profesjonalistów. Konkurs kończy uroczysta Gala w Domu Kultury w Kętach. Zapraszamy do obejrzenia relacji:

http://www.archiwum.info.kety.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2790:gala-qgwiazdq-iv-konkurs-fotograficzny-ds-ow&catid=1:aktualnopci&Itemid=30

http://kety.pl/Z-historia-w-tle%E2%80%A6--1402.html

 

  • Uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kętach z placówką w Brzeszczach we wrześniu i październiku 2014 roku wzięli udział w projekcie "Spotkać się jest pięknie" organizowanym przez Towarzystwo Wędkarskie "SAZAN".

https://www.facebook.com/ssjp2014/info?tab=page_info

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny