Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętach

KONFERENCJA ''WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE- SPOTKANIE Z PSYCHIATRIĄ'' W OŚWIĘCIMIU - 19.10.2023

Utworzono dnia 23.10.2023
"Wszystko zaczyna się w głowie - spotkanie z psychiatrią" - to już trzeci raz - 19 października , na zaproszenie Fundacja PrzytulJA spotkaliśmy się wspólnie na bardzo ważnej konferencji, gdzie głównym tematem było nasze zdrowie, a konkretnie zdrowie psychiczne .
Spotkanie otworzył występ Klub Sportowy Millenium. Uroczyście gości powitały szefowe Fundacji " PrzytulJa" : Anna Skowronek oraz Iwona Zielińska. Głos zabrali : Andrzej Skrzypiński - Starosta Oświęcimski i prezydent Miasta Oświęcim - Janusz Chwierut. Następnie nastąpił czas prelekcji, których głównym tematem było nasze zdrowie psychiczne, zachowania agresywne i autoagresywne, organizacja opieki psychiatrycznej w Polsce. Dowiedzieliśmy się również z wystąpienia Dr Sławomira Murawca jak wykorzystać ornitologię jako metodę terapeutyczną oraz o tym, jak obserwacje natury wspierają działania terapeutyczne Ważnym wystąpieniem była również prelekcja pani Edyty Buczulińskiej- cudowna opowieść o tym, jak zmienić przeszkody w możliwości.
 
Po spotkaniu w sali widowiskowej w Oświęcimskim Centrum Kultury zostały przeprowadzone warsztaty. Nasi podopieczni wzięli udział w w warsztatch ornitologicznych, prowadzonych przez Pana Darka czernka''Rozwiń skrzydła- ptasia edukacja" z Zielone SOS.
Było niesamowicie, dziękujemy za zaproszenie.

KONFERENCJA ''WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE- SPOTKANIE Z PSYCHIATRIĄ'' W OŚWIĘCIMIU - 19.10.2023

Utworzono dnia 23.10.2023, 12:35

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny