Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętach

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO''NIEBIAŃSKIE DROGOWSKAZY ŚWIĘTYCH NASZEJ ZIEMI''- 20.10.2023

Utworzono dnia 25.10.2023

W dniu 20.10.2023r. w Domu Kultury w Kętach został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny “Niebiańskie drogowskazy Świętych naszej ziemi” w której brali udział nasi uczestnicy. 

Po wręczeniu wszystkim nagród i wyróżnień była możliwość podziwiania wernisażu pokonkursowej wystawy prac, a także wystawy pt: “ Helena Kmieć. Ona pięknie żyła. Pokazała, że można”.

Po wszystkim dla chętnych osób zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami Fundacji im. Heleny Kmieć. Dyrektorka w/w fundacji w formie prezentacji multimedialnej w bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam o misjonarstwie p. Heleny, która zginęła w tragiczny sposób podczas misji w Boliwi. Na końcu wydarzenia został puszczony film dokumentalny pt. “Helenka’’, który poukładał wszystkie już wcześniej przekazane ciekawostki i informacje.

Z naszej placówki nagrodzono za zajęcie II miejsca p. Justyne W. oraz wyróżniono dwie prace p. Stanisławy A.K. oraz p. Sebastiana S. Wszyscy w/w otrzymali piękne nagrody.  W konkursie brał także udział p. Tomasz B., który niestety nie uzyskał żadnego wyróżnienia jednakże otrzymał piękny pamiątkowy upominek.

Serdeczne brawa dla Was wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie. Życzymy Wam dalszych sukcesów na ''polu'' artystycznym.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz mile spędzony czas.

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO''NIEBIAŃSKIE DROGOWSKAZY ŚWIĘTYCH NASZEJ ZIEMI''- 20.10.2023

Utworzono dnia 25.10.2023, 14:53

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny