Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętach Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętach

Podziękowania

Czcionka:

Każda, nawet drobna darowizna, sprawia, że dla naszych podopiecznych - chorych, niepełnosprawnych i często pokrzywdzonych przez los, życie staje się łatwiejsze, a świat bardziej przyjazny. Dyrekcja i personel ośrodka składają w imieniu swoich Uczestników gorące podziękowania za okazaną pomoc:

  • Państwu Katarzynie i Sławomirowi Tlałkom za podarowane słodycze. Nasi przyjaciele poprosili swoich gości weselnych o słodkości, które nam z radością przekazali. Serdecznie dziękujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

  • Pani Barbarze Tolarczyk za zebranie i przekazanie odzieży. Ta forma pomocy jest szczególnie potrzebna naszym podopiecznym w trudnej sytuacji życiowej. Serdecznie dziękujemy!

  • Rodzinie i bliskim Pana Jarosława Citaka za gościnę i mile spędzony czas, podczas grillowania na ich wyjątkowej działce!

  • Fundacji KUKURYKU za miłą i owocną współpracę!

  • Pani Marii Kózce z Brzeszcz, która przyjaźni się z nami ju ż od wielu lat. Na co dzień wspaniała matka, babcia i kobieta kreatywna, którą wyróżnia wielkie serce i wiele pomysłów, hart ducha i chęć pomocy innym. Od kilku lat, w wakacje gości uczestników i kadrę ŚDS w swoim wypielęgnowanym ogrodzie. Częstuje pysznościami, uśmiechem i ciepłym słowem. Inspiruje swoimi pomysłami z dziedziny ogrodnictwa i rękodzieła. Radzi i wspiera na ducha. Zaraża energią życia. To dobry "duch naszego Domu". Dziękujemy Pani Marysiu! Ogród jest piękny :)

  • Uczniom i opiekunom z Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej za miłą i owocną współpracę!

  • Uczniom i opiekunom z Koła Wolontariatu z Powiatowego Zespołu Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach za miłą i owocną współpracę!

  • ABS Bankowi Spółdzielczemu oraz Stowarzyszeniu SPLOT  za przygotowanie materiałów promocyjnych na III konferencję "Zdrowie psychiczne - wspólny temat". 

  • Firmie ECOPACKING za dostarczenie materiałów do pakowania i zabezpieczania naszego rękodzieła w trakcie jarmarku wielkanocnego organizowanego w Kętach. 

Czekając na kolejne formy życzliwości od ludzi dobrej woli, łączymy wyrazy szacunku oraz życzymy naszym Darczyńcom dużo pomyślności w życiu codziennym.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Maj 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny